GRĄŽINIMAS IR KEITIMAI

ATŠAUKIMO IŠ SUTARTIES TVARKARAŠTIS

Pirkėjas turi teisę per 30 dienų raštu pranešti PJU doo, kad jis atsisako sutarties. Norėdami atsisakyti sutarties, užpildykite formą, kurią rasite ČIA.
Trīsdesmit dienu periods terminas atsisakyti sutarties prasideda kitą dieną po užsakytų prekių gavimo/pristatymo dienos.

PIRKINIO GRĄŽINIMO BŪDAI

Pirkimo kaina grąžinama pirkėjui perkant naudotą mokėjimo būdą, išskyrus atsiskaitymą grynaisiais pinigais gavus, pirkėjas pirkimo kainą gauna į savo operacijos sąskaitą.

PREKĖ BRĖŽUS ARBA BREKUOTA PREKĖ

Vartotojas gali įgyvendinti savo teises iš faktinės klaidos arba. nekokybiška prekė, jeigu ji per du mėnesius nuo defekto sužinojimo dienos apie defektą praneša pardavėjui. Vartotojas pranešime apie defektą turi detaliai aprašyti trūkumą ir leisti pardavėjui apžiūrėti prekę.
Vartotojas, teisingai informavęs pardavėją apie defektą, turi teisę reikalauti iš pardavėjo:
ištaisyti prekės trūkumą arba grąžinti dalį sumokėtos sumos proporcingai defektui arba
pakeisti nekokybiškas prekes naujomis nepriekaištingomis prekėmis arba
grąžina sumokėtą sumą.
Jeigu prekės trūkumo buvimas ar paslaugos teikimo pažeidimas neginčijamas, pardavėjas privalo kuo skubiau ir ne vėliau kaip per 8 dienas įvykdyti vartotojo reikalavimą iš ankstesnės dalies.
Pardavėjas privalo raštu atsakyti į vartotojo prašymą ne vėliau kaip per 8 dienas nuo prašymo gavimo, jeigu ginčijamas prekės trūkumas.
Kai klaida tikra:
jeigu daiktas neturi normaliam naudojimui ar apyvartai būtinų savybių;
jeigu daiktas neturi specialiam naudojimui reikalingų savybių, dėl kurių pirkėjas jį perka, tačiau kurios pardavėjui buvo žinomos arba turėjo būti žinomos;
jeigu daiktas neturi tų savybių ir savybių, dėl kurių buvo aiškiai ar tyliai sutarta arba nustatyta;
jei pardavėjas pristatė prekę, kuri neatitinka modelio ar modelio, nebent modelis ar modelis buvo parodytas tik įspėjimo tikslais.
Prekių tinkamumas įprastam naudojimui vertinamas atsižvelgiant į įprastas tos pačios rūšies prekes ir į bet kokius pardavėjo pareiškimus dėl prekių savybių, kuriuos pardavėjas ar gamintojas pateikia, visų pirma per reklamą, gaminio pristatymą ar nuorodą pačios prekės.
Kaip patvirtinama tikroji klaida?
Klientas gali įgyvendinti savo teises, kylančias iš materialinio trūkumo, jeigu apie trūkumą mums praneša per du mėnesius nuo defekto sužinojimo dienos.
Klientas pranešime apie klaidą turi plačiau apibūdinti trūkumą ir leisti apžiūrėti prekę.
Atsakomybei už esmines klaidas taikomos prievoles reglamentuojančios teisės ir Vartotojų teisių apsaugos įstatymo nuostatos.
Kada pardavėjas neatsako už esmines klaidas?
Pardavėjas neatsako už esminius prekės trūkumus, kurie atsiranda praėjus dvejiems metams nuo daikto pristatymo. Laikoma, kad turto trūkumas egzistavo išdavimo metu, jeigu jis atsiranda per šešis mėnesius nuo ekstradicijos. Vartotojo teisės pasibaigia praėjus dvejiems metams nuo tos dienos, kai jis pranešė pardavėjui apie defektą.
Pranešimo apie esminę klaidą formą rasite ČIA.

KAIP REIKALAUTI GRĄŽINIMO UŽ PIRKIMO OZUS. PREKĖS KEITIMAS

Norėdami grąžinti pirkimo kainą arba. norėdami pakeisti prekę, užpildykite internetinę formą. Jei prekės trūkumas / sugadinimas bus akivaizdus iš paveikslėlio / vaizdo įrašo, kurį pridedate internetinėje formoje, informuosime, kad nereikia grąžinti prekės, grąžinti pirkimo kainą ar. kuo skubiau susitariame mainus arba per 30 darbo dienų nuo Jūsų prašymo gavimo. Jeigu nuotraukoje/vaizdo įraše prekės trūkumai/gedimai nematyti arba Jūs atsisakote sutarties, užpildę skundo formą gausite skundo kodą el. paštu, kurį pridedate prie pakuotės, o po to išsiunčiate siuntinį el. laiške nurodytu adresu. Grąžinus prekę, bus grąžinta pirkimo kaina arba. keitimas atliekamas per 30 darbo dienų nuo siuntos gavimo.
Reikalauti dėl esminės klaidos ir kartu sumokėtos sumos grąžinimo galite ČIA.
Prašymą dėl prekės pakeitimo galite pateikti ČIA.

GRĄŽINANT PREKES SIUNTIMO IŠLAIDOS

Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grynųjų prekių pristatymo metu grynaisiais pinigais nepriimame.
Prekių grąžinimo adresas yra nurodytas el. laiške, kurį gaunate po prašymo atsisakyti sutarties, grąžinti pirkimo kainą arba. gaminio pakeitimas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS PO 30 GRĄŽINIMO DIENŲ

Kadangi pirmiausia klientų pasitenkinimas, mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome pratęstą 30 dienų „No Fun“ garantiją, o tai reiškia, kad vis tiek galite atsisakyti sutarties per 30 dienų nuo paketo gavimo. Praėjus 30 dienų nuo siuntos gavimo, jūs galite reikalauti tik dėl esminės klaidos arba. gaminio pakeitimas.